Çözüm Ortaklarımız


ÜÇGE Mağaza Ekipmanları A.Ş.
Satış noktaları için anahtar teslim proje üreten ekibimiz, konsept mağazacılık ve özel ürün tasarımları ile başarılı çalışmalara imza atıyor.

ÜÇGE Elektronik A.Ş.
Alman Bizerba'nın 1994'ten beri distribütörüdür. Başta barkodlu sistem terazileri olmak üzere, dilimleme ve et işleme makinaları, etiketleyiciler ve perakende sektörüne anahtar teslim projeler sunmakta, NCR POS cihazları, ups, barkod yazıcı/okuyucuları ve el terminalleri, bilgisayar ekipmanlarının satış, kurulum ve servisini üstlenmektedir.

ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.
Minimum alan, maksimum depolama anlayışı ile hizmet veren Üçge, üstün teknolojisini, yüksek dayanımlı Omega Taşıyıcı Ayak serisinde girişimciye yüzlerce seçenek sunarak kanıtlıyor. Firma, perakende ve sanayi sektörü için özel tasarımlı depo rafları üretiyor.

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş.
1965 yılında, Nurettin DİLBER tarafından, Ankara’da buzdolabı tamir-bakım hizmetleri veren bir işletme olarak kurulmuştur. Firmamız sonraki yıllarda Bakkal, Pastane, Lokanta ve Kasap Tipi Buzdolaplarının satışına başlamış ve daha sonra ülkemizin birçok yerel ve ulusal süpermarket zincirine yüksek kalitedeki ürünleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Eurometall bir Üçge grup şirketidir.